Categories
Teknoloji

Türkiye’nin en tanınan haber uygulamalarından bir tanesi olan ve geçtiğimiz günlerde Boğaziçi Bilişim Mükafatları 2021 kapsamında da “Yılın …

Türkiye’nin en tanınan haber uygulamalarından bir tanesi olan ve geçtiğimiz günlerde Boğaziçi Bilişim Mükafatları 2021 kapsamında da “Yılın Bağımsız Haber Uygulaması” olarak seçilen Bundle, 2021’in sonu için herkesi etkileyecek bir aktiflik başlattı. Bu aktiflik kapsamında tüm kullanıcıların ulaşabilecekleri çok özel bir NFT koleksiyonu oluşturdu. Dileyen herkes, Bundle’ın sunduğu NFT’lere ulaşabiliyor.

Bundle’ın hem kendileri hem de önde gelen markalar için özel tasarım çalışmaları yürüten takımı “Bundle Studio” tarafından hazırlanan NFT koleksiyonu, 2021’e damga vuran olayların karikatürize edilmiş hallerini içeriyor. Dileyen kullanıcılar hiçbir ödeme yapmadan kendine özel kartlardan birini tercih edebilirken, dileyen kullanıcılarsa OpenSea üzerinden Bundle’ın resmi hesabına ulaşıp NFT’leri satın alabiliyorlar.

İşte Bundle’ın 2021 Hatıra Kartları (NFT’leri)

Bundle, hazırladığı NFT koleksiyonunu tanımlarken “Klâsik yılbaşı tebrik kartı konseptinin ironik bir versiyonu” sözlerini kullanıyor. Şirketin oluşturduğu hatıra kartlarına baktığımızda, hakikaten de sıkıntı bir yıl geçirdiğimizi rahatlıkla görebiliyoruz. İşte yıla iz bırakan olaylar, oluşturulan koleksiyon ile unutulmaz bir hale getirilmiş durumda.

Şayet siz de Bundle’ın 2021 yılı için hazırladığı NFT koleksiyonuna ulaşmak ve bir hatıra kartı sahibi olmak isterseniz, buradaki interaktif siteye ulaşabilirsiniz. Buradaki ilişki aracılığıyla da Bundle’ın NFT satış platformu OpenSea’deki profiline ulaşabilir, en sevdiğiniz ikram kartının NFT versiyonunu satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.