Categories
Sosyal Medya

Toplumsal medya sayesinde tüm dünyaya ismini duyurmayı başaran Türk içerik üreticileri ortasında yer alan şef CZN Burak, 2021 yılında milyonlarca …

Toplumsal medya sayesinde tüm dünyaya ismini duyurmayı başaran Türk içerik üreticileri ortasında yer alan şef CZN Burak, 2021 yılında milyonlarca yeni takipçi elde etmeyi başardı. Bu yıl da pek çok ünlüyle pide pozu veren CZN Burak, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla 2021 yılında toplumsal medyada nasıl bir muvaffakiyete ulaştığını açıkladı.

Burak Özdemir, yaptığı paylaşımda 2021 yılı boyunca Instagram’daki 265 paylaşımına toplamda 274 milyon 469 bin 82 beğeni geldiğini açıkladı. Özdemir, böylece Türkiye’de en çok beğeni alan profil olduklarını, dünyadaysa birinci 10 profil ortasına girmeyi başardıklarını belirtti. CZN Burak, tweetin altındaki bir öbür paylaşımında da “CZN Burak, yalnızca CZN Burak’tan ibaret değil, kocaman bir ailesi var.” tabirlerine yer verdi.

CZN Burak’ın paylaşımı:

1994 doğumlu olan CZN Burak, Hatay Medeniyetler Sofrası isimli lokanta zinciriyle Arap ve Anadolu Mutfağına ilişkin yemekler sunuyor. CZN Burak’ın popülerliği de bu yemekleri kameraya karşı gülümseyerek yaptığı gösterilerle katlanarak arttı. Yurt dışında Nusret’in “Salt Bae” lakabına misal bir formda “Smiley bae” olarak tanımlanmaya başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.