Categories
Google Hizmetleri

Akıllı telefon kullanımında birçok kişi aygıtını şahsileştirmek istiyor. Zil seslerinden temalara kadar çeşitli dokunuşlar yapılıyor. Akıllı …

Akıllı telefon kullanımında birçok kişi aygıtını şahsileştirmek istiyor. Zil seslerinden temalara kadar çeşitli dokunuşlar yapılıyor. Akıllı telefonları kişiselleştirmenin en kıymetli ataklarından birisi de bireye uygun duvar kağıdı seçimi. O denli ki birden fazla kişi için bu seçimler bir çeşit terapi tekniği.

Google Play ve App Store üzerinden kolaylıkla ve fiyatsız bir biçimde indirilebilecek duvar kağıtları uygulamaları bulunuyor. Play Store’da yer alan Google Duvar Kağıtları uygulaması bunlardan bir tanesi.

Google Duvar Kağıtları, 500 milyondan fazla indirildi

Google Duvar Kağıtları, ferdî akıllı telefonunuzun ekranını süslemesinin yanı sıra geniş bir fotoğraf koleksiyonu. Birçok kişi yalnızca duvar kağıdı kullanımı için değil fotoğraf galerisinde gezinmek için de uygulamayı indiriyor. İçerisinde birçok kategori barındıran uygulama Play Store’da 500 milyon indirmeyi geçti.

Google Duvar Kağıtları, 2016 yılında Play Store’da kullanıma çıktı. Uygulama, sistemli güncellemeler ile daima kendini yeniliyor. Ayrıyeten birçok tema tasarımı ile geniş bir içerik oluşturmuş durumda. Soyut imajlar, görünüm ve makro fotoğrafçılığı, Google Haritalar, uydu çekimleri üzere içerikler de mevcut.

Mevcut yüzlerce duvar kağıdı ortasından seçmekte zorlananlar için de geliştirilmiş seçenekler bulunuyor. Favori kategorileri seçerek uygulamanın her gün otomatik olarak yeni bir duvar kağıdı ayarlamasını sağlama seçeneği de mevcut. Tüm duvar kağıtları isteğe nazaran ana ekrana, kilit ekranına yahut her ikisine birden uygulanabiliyor.

Google Duvar Kağıtları, 500 milyon indirmeyle duvar kağıtları uygulamaları ortasında en yüksek indirmeye sahip uygulamalardan birisi oldu. Zedge™ Duvar Kağıtları ve Zil Sesleri uygulaması 100 milyon indirmeyle Google Duvar Kağıtları’nı takip ediyor.

Duvar kağıdı seçimlerine siz de ihtimam gösteriyor musunuz? Google Duvar Kağıtları uygulamasını beğeniyor musunuz? Lütfen görüşlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.