Categories
Sosyal Medya

İnstagram çalınan hesabı geri almak işlemleri hakkında oldukça sık araştırma yapılıyor. Bu noktada en doğru adreslerden birine geldiğinizden emin olabilirsiniz. İnstagram hesabı çalınanlar için ne yapmaları gerektiğini ayrıntılı olarak kaleme aldık. İnstagram bildiğiniz üzere en yaygın kullanılan sosyal medya platformlarından biridir. Hem bireysel hem de işletme hesabı açarak kullanmak mümkündür. Sürekli güncellenen yeni özellikler gelmesi de instagram hesaplarının hızla büyümesine destek oluyor. Nitekim bunun yanı sıra dolandırıcı kimliği ile sürekli kişilerin hesap bilgilerini çalanlar da bulunuyor. Gelen linklere tıklama, bilinmeyen dosyaları açma gibi durumlar hesaplarınızın çalınmasına sebep olabilir. Peki, İnstagram çalınan hesabı geri almak için ne yapmak gerekiyor?

instagram-calinan-hesabi-geri-almak

instagram-calinan-hesabi-geri-almak

İnstagram çalınan hesabı geri almak için ne yapılır?

İnstagram çalınan hesabı geri almak aslında sandığınız kadar da zor değil! Bu noktada bir uzmandan destek almak en doğru seçim olacaktır. Eğer kullanıcı bilgilerinizi hatırlıyorsanız geri alma işlemini kendiniz de kolayca yapabilirsiniz. Hızlıca hesabı geri alma adımlarını sıralamak gerekirse de;

  • Telefonunuzdaki İnstagram uygulamasına erişin.,
  • Giriş alanının alt kısmında ‘’ giriş için yardım al ‘’ kısmına tıklayın.
  • Ardından hesabınızın bağlı olduğu e-mail hesabına bir giriş linki gönderilir.
  • Mail hesabınızdan bu giriş linkine tıklayarak yönlendirilen sayfaya ulaşın.
  • Ardından yeni şifrenizi oluşturarak işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Bu noktada hızlı bir şekilde hesabınızı almanın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Öte yandan eğer telefon numaranızı bağlı bir hesap kullanıyorsanız SMS ile de kolayca hesabınızı geri alabilirsiniz.

Çalınan Hesap Geri Alma Ücretleri

İnstagram çalınan hesabı geri almak için profesyonel hizmet de alabilirsiniz. Nitekim bu noktada da doğru kişilerden destek almanız oldukça önemlidir. Bilmediğiniz ve hiçbir referans sunamayan kişiler yine dolandırıcı kimliği taşıyabilir.  Genel anlamda bu işlem için farklı ücret politikaları uygulanıyor. Bu nedenle de genel geçer bir fiyat vermek tamamen yanlış olacaktır. Yukarıda sıraladığımız işlemleri hacklenen hesaplar, giriş sorunu yaşanan ya da bilgileri unutulan tüm hesaplar için güvenle uygulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.