Categories
Teknoloji

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız bir içeriğimizde, iPhone 14 ailesi ile ilgili kimi tezlerden bahsetmiştik. Bloomberg müellifi Mark …

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız bir içeriğimizde, iPhone 14 ailesi ile ilgili kimi tezlerden bahsetmiştik. Bloomberg müellifi Mark Gurman tarafından ortaya atılan tezlere nazaran Apple, iPhone 14 ailesi için çok radikal bir karar vermişti. Bu karara nazaran sonbaharda tanıtılması beklenen iPhone 14, çentik yerine delikli bir ekranla gelecekti.

Bağımsız geliştirici Jeff Grossman, Twitter hesabından paylaştığı bir manzara ile iPhone 14’ün nasıl görünebileceğini gözler önüne serdi. Özel bir duvar kağıdı aracılığıyla dikkat çeken bir işe imza atan Grossman, tahminen de iPhone 14’le daha şimdiden tanışmamızı sağladı. Pekala geliştiricinin tezi gerçek olursa, iPhone 14 nasıl görünecek?

iPhone 14’ün tasarımı bu türlü olabilir

iPhone 14 ile tanışmamıza hala uzun bir mühlet var. Lakin bu geliştiricinin paylaştığı görsel gerçek olursa, kullanıcılara epey büyük bir ekran alanının sunulabileceğini kesin olarak söyleyebiliriz. Tüketicilerin böylesi bir tasarımı benimseyip benimseyemeyeceklerini ise vakitle göreceğiz.

Bu ortada; Jeff Grossman, hazırladığı duvar kağıdını tüm takipçileriyle paylaştı. Bu duvar kağıdını indirip nispeten yeni bir iPhone’da kullanmaya çalışırsanız, iPhone 14’ün nasıl görünebileceğine dair daha somut bir sonuca ulaşabilirsiniz. Bu tecrübesi yaşamak ise hayli kolay. Çabucak alt kısımda yer alan duvar kağıdını indirin ve iPhone’unuzda kilitli ekran art planı olarak ayarlayın. Bunu yaparken manzarayı aykırı çevirin. Ekran kilidini açmadan telefonu zıt çevirip imaja bakın. Karşınızda, iPhone 14’ün olası dizaynını görüyor olacaksınız…

iPhone 14 dizaynını görmek için kullanabileceğiniz duvar kağıdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.