Categories
Sosyal Medya

Günümüzün e-ticaret başkanı Amazon ve havacılık ve uzay şirketi Blue Origin’in kurucusu Jeff Bezos, dünya zenginleri sıralamasında 200 milyar …

Günümüzün e-ticaret başkanı Amazon ve havacılık ve uzay şirketi Blue Origin’in kurucusu Jeff Bezos, dünya zenginleri sıralamasında 200 milyar doları aşkın servetiyle Elon Musk’ın gerisinde ikinci sırada yer alıyor. Ama Bezos, geçtiğimiz gün ne zenginliği ne de şirketinin ya da kendisinin bir başarısıyla gündeme geldi.

Jeff Bezos, geçtiğimiz hafta Los Angeles’ta düzenlenen bir gala aktifliğine kız arkadaşı Lauren Sanchez ile katıldı. Bezos ve kız arkadaşı Sanchez, aktiflikte Hollywood’un en ünlü aktörlerinden Leonardo DiCaprio ile karşılaştı ve ayaküstü sohbet etti. Bu kısa sohbet sırasında Bezos’un kız arkadaşının DiCaprio’ya hayranlıkla bakmasıysa toplumsal medyada tartışma konusu oldu.

Bezos ve kız arkadaşının DiCaprio’yla konuştuğu anlar:

Bezos, DiCaprio’yu öbür dünyada ufak bir cinse çağırdı:

Birçok toplumsal medya kullanıcısı, Sanchez’in DiCaprio’ya bakışlarından ötürü “Bezos Amazon Prime’daki tüm Leo sinemalarını kaldıracak” üzere espriler döndürürken bu esprilerden birisine karşılık, şahsen Jeff Bezos tarafından verildi. Bezos, “Tehlike! Dik uçurum, ölümcül düşme riski” yazan bir tabelaya yaslanarak verdiği pozla Leonardo DiCaprio’yu etiketleyerek şu paylaşımı yaptı:

“Leo, buraya gel, sana bir şey göstermek istiyorum..”

Bezos’un bu karşılığına pek çok kullanıcıdan yorum da gecikmedi. Twitter’da yüz binlerce kişinin ilgisini çeken paylaşımın altında Bezos’la DiCaprio’yu kapıştırmalar mı, DiCaprio’nun bu paylaşıma vereceği yansıyı öngörmeler mi dersiniz, her türlü paylaşım vardı. Bir paylaşımsa işi ileri götürerek DiCaprio’nun bugüne kadarki sevgililerinin yaşlarını grafikle gösterdi. Grafik, DiCaprio’nun 25 yaş üstü rastgele bir bayana ilgi duymadığını gösteriyordu, hasebiyle Bezos’a ‘Rahat ol’ iletisi verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.