Gündem Olun!

Dijital medya konusunda markalara sunduğu hizmetler ile harika sonuçlar alabilmelerini sağlayan CSA Medya, 2016 yılında İstanbul Ataşehir’de kurulan ve o günden bu yana markaların kendilerini tüketicilere en iyi şekilde pazarlayabilmesini sağlayan bir firmadır.

Kurumsal PR danışmanlığı, bir kuruluşun itibarını, imajını ve ilişkilerini yönetmek için profesyonel bir danışmanlık hizmeti sağlayan bir alandır. PR (Halkla İlişkiler), bir kurumun hedef kitleleriyle etkileşimde bulunarak olumlu algı oluşturmayı ve sürdürmeyi amaçlar.

PR Haberleri & Basın Bülteni

Günümüzde tüketiciyi etkilemek ve onları markalarına yönlendirebilmek için en güçlü araçlardan biri olan basın ve PR çalışmaları, markaların halk ile ilişkisini arttırabilmek için ihtiyaç duyduğu medya iletişimi kurularak ve markaların tüketiciye medya yoluyla ulaşarak tanınırlığını arttırabileceği etkili bir yöntemdir.

CSA Medya olarak bizler, bu konuda markanız için hizmetleriniz, markanız ve yaşanan sorunlar için en doğru şekilde basın ilişkileri ve PR çalışmaları düzenleyerek, sizlerin halk ile doğrudan temasın yanı sıra medya aracılığı ile halka daha etkili bir şekilde temas edebilmenizi sağlamaktadır. Medya ile markanız arasında bir aracı görevi gören şirketimiz, sizler adına medyada adınızı duyurabileceğiniz en etkili çalışmalar ve güçlü iletişimler ile markanızın tanınırlığını harika bir şekilde arttırmaktadır.

PR Şirketleri Ne İş Yapar?

PR şirketleri ne iş yapar, sorusu, pek çok kişi tarafından merak edilen bir konudur. Öncelikle PR şirketlerinin yegâne amacı, markaların medya iletişimi konusunda ihtiyaç duyduğu etkili iletişimi sağlamaktır.

Bunun için markaların hikayelerini medyada gözler önüne seren, marka imajını yükselten ve verilen hizmetlerin dikkat çekmesini sağlayan iletişimler ile gazete, dergi, televizyon ve özellikle de dijital medya konusunda markaların kendilerini en doğru şekilde tanıtabilmesi adına iletişim çalışmalarını yürütmekte olan PR şirketleri, bu sayede markaların stratejik planlarını gerçekleştirirken, hem medya hem de halk içerisinde olumlu bir izlenim yaratmak amaçlanmaktadır.

PR Danışmanlığı Hizmeti!

  • Basın Bültenleri
  • Basın Toplantıları
  • Medya İletişimi
  • Online Platformlar

Kurumsal PR Danışmanlığı
Hizmet Detayları!

Ulaşılabilirlik

Bizlere hizmet almadan önce olduğu gibi hizmet aldıktan sonra da ulaşabilirsiniz.

Detaylı Raporlama

Hizmet sonunda yapılan işlemler detaylı bir şekilde raporlanır.

Uzman Kadro

Alanında uzman ve yılların tecrübesine sahip bir kadroya sahibiz.

Hızlı Etki

Hizmetlerimizden faydalandıktan sonra sonucu çok hızlı bir şekilde deneyimleyeceksiniz.

Fiyat Teklif Formu!​

Yandaki formu doldurarak hizmet almak istediğiniz konu ve fiyatlandırması hakkında bizlere ulaşabilirsiniz.