Categories
Sosyal Medya

Muhteşem Yüzyıl dizisi ile tanıdığımız güzel oyuncu Meryem Uzerli bildiğiniz gibi bir süredir Almanya’da yaşıyor. Bundan kısa bir zaman …

Muhteşem Yüzyıl dizisi ile tanıdığımız güzel oyuncu Meryem Uzerli bildiğiniz gibi bir süredir Almanya’da yaşıyor. Bundan kısa bir zaman önce ikinci çocuğunu kucağına alan Uzerli, zaman zaman Türkiye’ye gelse de birkaç çekim sonrasında yeniden Almanya’nın yolunu tutuyor. Her ne kadar ekranlarda pek gözükmese de güzel oyuncuyu unutmak pek mümkün olmayacak gibi. Çünkü Meryem Uzerli özellikle Instagram hesabı üzerinden çok dikkat çekici paylaşımlarda bulunuyor.

Banyo pozunu paylaştı

Bu dikkat çekici paylaşımlara bir yenisinin daha eklendiğini net bir şekilde söyleyebiliriz. Meryem Uzerli, küvette çırılçıplak haldeyken kamerasına poz verdi ve bunu Instagram hesabından hikaye olarak paylaştı. Oldukça ilgi çeken bu fotoğraf sonrasında sosyal medya adeta yıkıldı. Türkiye’den uzakta olsa da Meryem Uzerli paylaşımları ile gündem olmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Ünlü oyuncu daha önce de bebeğini emzirdiği bir kareyi takipçileri ile paylaşmıştı. Bu fotoğraf sonrasında da sosyal medyanın diline düşen yıldız isim, eleştirilere pek de kulak asmıyor. Uzerli’nin Türkiye’de yer alacağı sıradaki projesi ise merak edilenler arasında. Dijital platform işleri şu sıralar modayken onun da bu tarz projelerde bulunması kimseyi şaşırtmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.