Categories
Teknoloji

Şubat 2022’de alıcılarıyla buluşacak yeni serinin bugün basına yansıyan görselleri, renk çeşitliliği ve dizaynının yanı sıra Note serisine …

Şubat 2022’de alıcılarıyla buluşacak yeni serinin bugün basına yansıyan görselleri, renk çeşitliliği ve dizaynının yanı sıra Note serisine benzerliğiyle dikkat çekti. Yeni serinin şimdiye kadar sızdırılan görselleriyle Note serisinin devamı olacağı tarafında pek çok tez vardı. Resmi olmasa da bugün yayınlanan görseller sayesinde S22 ile Note serisinin ortasında tasarım manasında önemli farklar olmayacağı bir nevi kanıtlandı.

2022’nin birinci aylarından itibaren satışa sunulacak yeni seride Samsung Galaxy S22, Samsung Galaxy S22 Plus ve Samsung Galaxy S22 Ultra olmak üzere üç farklı model yer alacak. Heyecanla beklenen yeni akıllı telefon serisi hakkında şimdiye kadar bildiklerimiz şirketten şimdiye kadar sızdırılan bilgilerle şekilleniyor. Samsung’un Şubat 2022’de gerçekleştireceği UNPACKED etkinliğinde yapacağı Galaxy S22’nin tanıtımı ile merak edilen tüm sorular cevaplanmış olacak.

Samsung Galaxy S22 ve S22 Ultra nasıl görünecek?

Bugün görsellere nazaran Samsung’un S22 Ultra aygıtı, bordo, yeşil, siyah ve beyaz renk çeşitliliğine sahip olacak. S-Pen dayanağına sahip olacak aygıtlarda metal bir çerçeve yer alacak. Aygıtın sağında güç düğmesi ve ses tuşları yer alacak. Samsung, yakında piyasaya süreceği akıllı telefon serisi Galaxy S22, bir ortada bulunan kameralar yerine bağımsız bir kamera sistemiyle karşımıza çıkacak.

Samsung Galaxy S22 Ultra’da beklenen teknik özelliklerine bakıldığında kamera özellikleri dikkat çekiyor. Savlara nazaran aygıtın 32 MP selfie kamerasının yanı sıra 108 MP+12 MP+12 MP+12 MP olmak üzere farklı görüş açılarına sahip toplamda 5 adet kamerası olacak.

Galaxy S22’de, merkezde yer alan bir selfie kamera ve 3 adet art kamera yer alacak. Metal bir çerçeveye sahip olacak aygıt yeşil, pembe, altın sarısı, siyah ve beyaz renkleriyle alıcılarını bekleyecek. Exynos 2200 (bazı ülkelerde Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1) işlemciye sahip olacak seride tüm telefonlarda süratli şarj takviyesine sahip 5.000 mAh batarya yer alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.