Categories
Google Hizmetleri

İnternet kültürünün kısa müddette büyük oranda değişmesine neden olan OnlyFans, günümüzde yetişkin içerikli manzaraların yer aldığı bir platform …

İnternet kültürünün kısa müddette büyük oranda değişmesine neden olan OnlyFans, günümüzde yetişkin içerikli manzaraların yer aldığı bir platform olarak biliniyor. Burada çoğunlukla bir internet ünlüsü, kendisine her ay abonelik fiyatı ödeyen takipçileri için özel içerikler paylaşıyor ya da muhakkak bir fiyat karşılığında özel isteklerini yerine getiriyor.

OnlyFans, dünya çapıyla kıyaslandığında çok fazla olmasa da Türkiye’de de aslında fazlaca kişi tarafından faal olarak kullanılıyor. Pekala, Türkiye’deki içerik üreticileri, OnlyFans üzerinden takipçilerine neler sunuyor, bu platformda neler paylaşıyor ve bir ay içinde ne kadar fazla para kazanabiliyorlar? İşte bu sorunun karşılığı, Fayn tarafından yayımlanan aşağıdaki görüntüde direkt OnlyFans’in Türk içerik üreticileri tarafından veriliyor.

Ayda 100 dolar kazanan da var, 4000 dolar kazanan da

OnlyFans içerik üreticileriyle bir ortaya gelen Fayn grubu, içerik üreticilerine üstteki soruların karşılıklarını ve daha birçok ayrıntısı sordu. OnlyFans içerik üreticilerinin büyük bir çoğunluğu, platformu kullanan neredeyse her kullanıcı üzere OnlyFans’te erotik içerikler paylaştıklarını söz etti. İçerik üreticilerinin nasıl ve ne için bu platforma girdikleri sorulduğundaysa her birinin başka bir geçmişi ve kıssası vardı.

İçerik üreticileri, OnlyFans’te takipçileri, onlardan gelen talep ve daha fazla şey hakkında ayrıntılar paylaşmaya devam ederken mevzu elbette gelire de geldi. Görüntüde yer alan içerik üreticilerinin elde ettiği gelir skalası aslında hayli farklıydı. Bir içerik üretici ayda en fazla 100 dolar kazandığını lisana getirirken, bir oburu üç – dört bin dolar kazandığını söylüyor.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde OnlyFans’ın en ünlü Türk içerik üreticilerinden birinin, hesabında duran 22 bin doları paylaştığını da görmüştük. Lakin bu kişinin bu karının belli bir müddete mi ilişkin yoksa toplam yararı mı olup olmadığı bilinmiyordu.

Son vakitlerin en tanınan platformlarından birisi olan OnlyFans hakkında merak ettiğiniz birçok hususun cevaplandığı görüntüyü, aşağıdan izleyebilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.