Web Tasarım

Tarzını Yaratan Bir Web Sitesine Sahip Ol!

CSA Medya, Dijital Medyanın günümüzde sahip olduğu gücü markaların da en iyi şekilde değerlendirebilmesi adına birbirinden özel hizmetler ile dijital mecralar için en doğru ve en kaliteli hizmetleri sunmaktadır.

2016 yılından bu yana, pek çok markanın kendisini dijital mecralarda gösterebilmesi ve bu sayede hedeflediği satışlara ve tanınırlığa ulaşması için hizmet veren medya şirketimiz, sunduğumuz tüm hizmetler için alanında uzman, deneyimli ve çalışkan bir ekibe sahiptir.

Kurumsal Web Sitesi

Profesyonel web tasarım hizmetimiz ile rakiplerinizin internet sitelerinden kat ve kat daha donanımlı, daha kullanıcı dostu ve daha etkileyici bir web sitesine sahip olabilmenizi sağlarken, bu hizmeti sağlayan profesyonel ekibimiz sayesinde, kusursuz tasarımlar ve kullanımlar sağlıyoruz.

Dizayn ettiğimiz kullanıcı dostu, hızlı ve akılda kalıcı web siteleri sayesinde, kişilerin bu siteye girdiklerinde zihinlerinde olumlu bir izlenim bırakarak, markanızın ve sitenizin tercih edilirliğini sağlıyor, bu sayede de satışlarınızı arttırmanızda yardımcı oluyoruz.

Eğer standart ve basmakalıp web tasarımlarının dışına çıkacak, markayı iyi anlayan ve hedef kitlenin ilgisini çekebilecek dizaynlara hâkim bir hizmet almak istiyorsanız, CSA Medya’yı tercih ederek en kaliteli ve en özgün web sitesine sahip olabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım
Web Tasarım Fiyatları

Bir İnternet Sitesi Web Tasarımı Nasıl Olmalı?

Özellikle günümüzde markaların tanınırlığı ve satışları adına en önemli hususlardan biri, web siteleri olmakta ve bu web sitelerinin hedef kitlenin dikkatini çekebilmesi, markaların kazançları adına büyük önem arz etmektedir.

Markaların, tüketicilerin dikkatini çekebilmesi adına bazı hususlara web tasarımı konusunda oldukça dikkat edilmesi gerekmekte ve doğru bir web tasarımı, bir markanın dijital medyadaki etkisi için en önemli noktalardan biri olarak doğru bir çalışma tercih edilmesi gerekmektedir.

Bu nedenle de CSA Medya olarak bizler, web tasarımı nasıl olmalı? Sorusuna yanıt olacak hizmetimiz sayesinde, markalar için harika web siteleri tasarlıyoruz. 

Hizmet Detayları

  • Özgün Tasarım
  • Mobil Uyum
  • Temiz Kodlama
  • Web Standartları
  • SEO Uyumu
Web Tasarım Özellikleri

Web Tasarım Fiyatları

Statik

17.500 ₺

Kurumsal

23.500 ₺

E-Ticaret

29.500 ₺

Web Tasarım
Hizmet Detayları!

Ulaşılabilirlik

Bizlere hizmet almadan önce olduğu gibi hizmet aldıktan sonra da ulaşabilirsiniz.

Detaylı Raporlama

Hizmet sonunda yapılan işlemler detaylı bir şekilde raporlanır.

Uzman Kadro

Alanında uzman ve yılların tecrübesine sahip bir kadroya sahibiz.

Hızlı Etki

Hizmetlerimizden faydalandıktan sonra sonucu çok hızlı bir şekilde deneyimleyeceksiniz.

Fiyat Teklif Formu!

Yandaki formu doldurarak hizmet almak istediğiniz konu ve fiyatlandırması hakkında bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı