Categories
Sosyal Medya

WhatsApp son vakitlerde güncelleme üstüne güncelleme sunuyor. Farklı özellikerle kullanıcılara yenilikler tanıyan şirket artık yeni bir …

WhatsApp son vakitlerde güncelleme üstüne güncelleme sunuyor. Farklı özellikerle kullanıcılara yenilikler tanıyan şirket artık yeni bir beta sürümü le güncellenmiş saklılık özellikleri getiriyor.

Yeni bir genel beta sürümüyle birlikte gelen yenilikler ortasında, kullanıcıların profil fotoğraflarını, uygulamaya en son ne vakit girdiklerini ve hakkında kısmını kimlerin görebileceklerini seçebilmelerini sağlayacak için yeni özellikler eklenecek.

WhatsApp yeni kapalılık özelliklerini duyurdu!

WhatsApp’ın 2.21.230.15 sürümü artık kullanıma sunuluyor. Lakin beta sürüm yalnızca, muhakkak beta test kullanıcıları için yeni “Harici Kişilerim” özelliğini getirecek. Bununla birlikte, “Herkes”, “Kişilerim” yahut “Kimse” seçenekleri birebir biçimde korunacak. Buna ek olarak artık kullanıcılar profil fotoğraflarını, son görülmelerini yahut hakkında bilgilerini görmesini istemedikleri bireyleri direkt olarak seçebilecekler. Bu da kullanıcıya belli şahıslara olan yaklaşımını dilediği üzere yönetme özelliği verecek.

Şayet hala WhatsApp’ın şimdiki olmayan bir sürümünü kullanıyorsanız kelam konusu özellikleri görmemeniz beklenen. Bu nedenle uygulamanın en aktüel sürümünü kullanmanız öneriliyor. Kullanıcılar diledikleri bireye yönelik olarak kapalılık ayarları yapabilecek lakin şunu hatırlatmakta fayda var. Bilgilerinizi gizlediğiniz kişinin bilgilerini siz de birebir biçimde göremeyeceksiniz. Yeni beta sürümüyle ayrıyeten çoklu aygıt dayanağı programından çıkma hakkı da kaldırılıyor. Yani WhatsApp’ın çoklu aygıt beta programına geçiş yaptıysanız özellikten çıkış yapmanız mümkün olmayacak. Tüm bu özelliklerden yararlanmak için uygulamayı güncellemeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.